Styl? A co to vlastně je?

Přidáno: 13. 5. 2020 20:30:00 Počet shlédnutí: 812

13 Květen 2020

Jaký styl? Nejen o stylu čtěte v našem článku... těšíme se na Vaše komentáře, budeme rádi za Vaše názory, zkušenosti. A jak to vidíte Vy?

Styl? A co to vlastně je?

Styl vychází z Vaši podstaty, vnitřní hloubky. Není to póza a nemyslím tím styl, který je proklamovaný v médiích. Jako „buď stylový" atd... myslím tím pocit, že když si sednete někam do klidu, do přírody, nebo na balkón a necháte myšlenky plynout a rozplynout... TAM JE STYL!

01

 

Tam je Vaše skutečné „" bez těch sebedestruktivních vět, které slýcháváme na prodejnách – BEZ mola... Mol je škůdce a my je máme v hlavách... bez vět jako jsou:

  • „Kam to budu nosit?"
  • „Co nato řeknou druzí?"
  • „Nejsem na to moc stará?"
  • „Je to pro mne moc drahé" (ale moooc bych to chtěla, ale ne, správná žena přece neutrácí za módu)
  • „No to by mi doma neprošlo" (zatím si Váš manžel koupil včera novou motorku nebo úžasnou motorovou pilu...)

 

02

To vše slýcháváme na prodejnách a říkáme si, kde jste Vy ženy? Kam až jsme ochotné nechat to dojít? Kde je hranice sebelásky a sebeúcty? Kolik ošklivých slov na sebe ještě hodláte za tu chvíli v kabince použít?

Něco Vám prozradím – mám jeden talent, který dokáže občas potrápit... Vidím vše tak, jaké by to bylo, kdybyste se pustily a nechaly v sobě proudit energii čistou, bez předsudků a plnou lásky. Vidím Vás jako celek tak nádherný, že kdyby bylo možné Vám ukázat obraz, kterým se na Vás dívám já, ohromilo by Vás to...
Vidím skvělou zdravotní sestru plných tvarů, krásných očí, nádherného odstínu pleti a k tomu takový nádherný živelný projev. Je to anděl nebo snad ne?

Vidím paní, které už dávno není 50, ale vypadá na 40. Její oči, její oči prozradí to, kým je ve skutečnosti. Silnou, ale přesto vlídnou ženou. Nikdy nezapomene poděkovat, nikdy nezapomene popřát do Nového roku. Když jde, vlní se za ní záře radosti a pokory.

No a pak občas slyším a vidím, jak se zbytečně trápíte... občas je to přirozené, ale u některých je to opravdu semínko v hlavě, které lpí na své ošklivosti.

 Takže... co je to styl? Styl jste Vy, ale ne Vaše maska, ale opravdový člověk. Zkuste někdy zavřít oči a jen tak být... koho vidíte? No a pokud vidíte velkou šatnu plnou barev, křišťálový lustr, překrásný koberec, nádherné šperky a ještě krásnější šaty, tak jste možná doma ve stylu, kterému se říká okázalý. Studovala jsem metodu „Octo Codes", která se styly zabývá a je léčivá za všech okolností.

03
A proč a k čemu to je? Dokážete vnímat ostatní a přestanete posuzovat. Přestanete si myslet, že všichni to přece musí mít jako VY! Díky tomu víme, že nejsme pro všechny a nikdy nebudeme. To není možné!
Vřele děkuji těm, které jsou s námi a využívají všech našich znalostí ať už přímo na prodejnách nebo přes náš nový pořad MÓDA bez MOLA.

Přestože je to velmi náročné, věříme, že Vás tato cesta baví a je pro Vás přínosná. Rádi bychom navedly více žen na myšlenku, že život je nádherný BEZ MOLA v hlavách. Jelikož mol tam naletěl z venku! Na to nezapomeňte. Nejedna zákaznice mi řekla, že skutečnost, že má tlusté nohy – jí říkala maminka nebo někdo blízký - celé dospívání. Není to pravda, myšlenka byla vložena zvenčí! A problém tedy není u Vás, protože neexistuje...

04

15
Květen
2021

Tabulka velikostí - ZAPS

Přidáno: 15. 5. 2021 13:30:50 Počet shlédnutí: 580

Tabulka velikostí - ZAPS Tabulka velikostí aktualizována o značku ZAPS

Čtěte více...

06
Květen
2021

ON-LINE vrácení zboží!

Přidáno: 6. 5. 2021 09:30:03 Počet shlédnutí: 255

Šetříme papír i čas! Zavedli jsme ON-LINE formuláře pro vrácení zboží

Čtěte více...

29
Březen
2021

Tabulka velikostí - EsQualo!

Přidáno: 29. 3. 2021 20:49:36 Počet shlédnutí: 865

Tabulka velikostí - EsQualo! Váháte nad velikostí u EsQualo? Možná pomůže aktualizovaná tabulka velikostí

Čtěte více...

Poradíme Vám?

Zavolejte nám

773 460 391

PO až PÁ 10 - 17 hod.

Nebo nám napište!

e-mail

eshop@lagabriella.cz 

Přihlášení